Kakadu Elixir de Banana

Kakadu Elixir de Banana

75,-

(V této lahvi se snoubí všechny typické chutě Karibiku. Kakadu se vyrábí z blendu tříletých až pětiletých panamských rumů, které zrají v dubových sudech po bourbonu, z přezlálých macerovaných banánů a karamelu. Díky své dlouhé tradici destilace jsou panamské rumy považovány za jedny z nejlepších a dodávají tak nápoji bohatou a plnou chuť Banány mu zase propůjčují typickou sladkost a exotické aroma.)

Don Papa

Don Papa

98,-

(Baroko ve staré filipínské tagalštině znamená nadšení a chuť k životu. A je to jedna z vlastností, kterou zhmotňuje i stejnojmenná edice značky Don Papa. Don Papa je inspirován revolucionářem Dionisem Magbuelasem, známým rovněž pod přezdívkou Don Papa, který vedl boj proti španělské nadvládě na Filipínách, a jeho oddaností a nadšením.)

LEGENDARIO ELIXIR DE CUBA

LEGENDARIO ELIXIR DE CUBA

72,-

Výborný "rozinkový" rum - Legendární Rum Elixir de Cuba 7 Y.O. vyniká svou jedinečnou sladkou chutí. Má jantarovou barvu a aroma rozinek a pomerančů. Celkový charakter udávají nasládlé rozinky, které jsou v destilátu macerovány po dobu jednoho měsíce. 
Tato lahev cestuje až z Kuby, kde po dobu 7 let zraje v amerických sudech.

Pampero Especial

Pampero Especial

77,-

Stařený, velmi kvalitní rum zrající 5-6 let v dubových sudech po bourbonu. Je intenzivní, plné jemné krémové chuti s harmonickým zakončením. Původem je tento rum až y Venezueli.
Za nás zlatá střední cesta, která neurazí.

Bumbu Original

Bumbu Original

97,-

Bumbu Rum 15.y. se vyrábí na základě původní receptury, která pochází z 17. století a to v Barbadosu.
Tento Karibský rum má nasládlou chuť po banánu, skořici, najdeme zde i tón oříšků. Jemnou sladkou chuť najdeme na jazyku po chvilkovém převalování rumu v ústech. Piráti v Karibiku moc dobře věděli co jim chutná - Bumbu!

Gold of Mauritius

Gold of Mauritius

92,-

Mr. Bestel vybírá a kupuje kvalitní stařené rumy od několika výrobců z ostrova Mauricius, které následně míchá a ukládá do sudů k dalšímu zrání. Vytváří tak destilát, který odráží mnoho tváří ostrova a jeho bohatou kulturní historii, ve které se prolíná vliv evropských, afrických i asijských kultur.
Gold of Mauritius je blend rumů bez uvedení stáří, který byl uložen do použitých sudů po vysoce kvalitním jihoafrickém portském víně. Výsledný rum je vyvážený, jemný, hedvábný a lehký s tóny dubu, sladu a pražených oříšků. Chuť rumu se ukáže po několika minutách ve sklence.
Pro nás není až tak sladký.

The Demon´s Share Rum

The Demon´s Share Rum

99,-

Třtina tohoto rumu je pěstována na Panamě. Destilát následně zraje v místních sklepích při úplné tmě. Rum zraje 6 let v amerických dubových sudech než se dostane k Vám na stůl. Tóny citrusového ovoce, zeleného jablka a dřeva najdeme v každé sklence. Chuť je nasládlá, jemná na jazyku. Tento rum se přezdívá DÉMONSKÁ DAŇ.

Ron Canuto 7 Y.O.

Ron Canuto 7 Y.O.

92,-

Rum Canuto je jediným rumem vyráběným z cukrové třtiny pěstované ve vysokých nadmořských výškách. Destilován je z melasy v měděných kotlích a následně zraje v sudech z amerického dubu. Canuto se pyšní výraznou suchou chutí s jemnými tóny vanilky, s tóny dubu a lesního ovoce. Závěr je dlouhý, příjemný bez přílišné sladkosti Aroma rumu Canuto je nejprve velmi jemné, ale pokud jej necháte 8 až 10 minut „dýchat“ v nezakryté skleničce, začne se z něj uvolňovat fascinující vůně vanilky následované lesními plody a karamelami.

Pyrat XO Reserve

Pyrat XO Reserve

90,-

Pochází z Anquily a je namíchaný z vyzrálých karibských rumů starších 15 let. Chutná po vanilce, marcipánu a sladkém koření.