Kakadu Elixir de Banana

Don Papa

LEGENDARIO ELIXIR DE CUBA

LEGENDARIO ELIXIR DE CUBA

72,-

Výborný "rozinkový" rum - Legendární Rum Elixir de Cuba 7 Y.O. vyniká svou jedinečnou sladkou chutí. Má jantarovou barvu a aroma rozinek a pomerančů. Celkový charakter udávají nasládlé rozinky, které jsou v destilátu macerovány po dobu jednoho měsíce. 
Tato lahev cestuje až z Kuby, kde po dobu 7 let zraje v amerických sudech.

Pampero Especial

Pampero Especial

77,-

Stařený, velmi kvalitní rum zrající 5-6 let v dubových sudech po bourbonu. Je intenzivní, plné jemné krémové chuti s harmonickým zakončením. Původem je tento rum až y Venezueli.
Za nás zlatá střední cesta, která neurazí.

Bumbu Original

Gold of Mauritius

Gold of Mauritius

92,-

Mr. Bestel vybírá a kupuje kvalitní stařené rumy od několika výrobců z ostrova Mauricius, které následně míchá a ukládá do sudů k dalšímu zrání. Vytváří tak destilát, který odráží mnoho tváří ostrova a jeho bohatou kulturní historii, ve které se prolíná vliv evropských, afrických i asijských kultur.
Gold of Mauritius je blend rumů bez uvedení stáří, který byl uložen do použitých sudů po vysoce kvalitním jihoafrickém portském víně. Výsledný rum je vyvážený, jemný, hedvábný a lehký s tóny dubu, sladu a pražených oříšků. Chuť rumu se ukáže po několika minutách ve sklence.
Pro nás není až tak sladký.

The Demon´s Share Rum

Ron Canuto 7 Y.O.

Ron Canuto 7 Y.O.

92,-

Rum Canuto je jediným rumem vyráběným z cukrové třtiny pěstované ve vysokých nadmořských výškách. Destilován je z melasy v měděných kotlích a následně zraje v sudech z amerického dubu. Canuto se pyšní výraznou suchou chutí s jemnými tóny vanilky, s tóny dubu a lesního ovoce. Závěr je dlouhý, příjemný bez přílišné sladkosti Aroma rumu Canuto je nejprve velmi jemné, ale pokud jej necháte 8 až 10 minut „dýchat“ v nezakryté skleničce, začne se z něj uvolňovat fascinující vůně vanilky následované lesními plody a karamelami.

Pyrat XO Reserve

Pyrat XO Reserve

90,-

Pochází z Anquily a je namíchaný z vyzrálých karibských rumů starších 15 let. Chutná po vanilce, marcipánu a sladkém koření.